Özlem Köfte Kokoreç

Hakkımızda

Özlem Köfte Kokoreç

Özlem Köfte ve Kokoreç’e hoş geldiniz

Bizi küçük ama sevinli minibüsümüzden buraya kadar desteklediğiniz için size teşekkürü bir borç biliriz.. Siz evet dediniz biz yürüdük, siz beğendiniz biz Karaman'a açıldık, siz takdir ettiniz biz Türkiye'ye açılma gayreti içindeyiz…

Özlem Köfte ve Kokoreç (Nazif Kara) ailesi olarak; lezzet ve kalitemizden asla ödün vermeyeceğimizi; siz değerli müşterilerimize temenni ediyoruz. Eğer bizle veya bir şubemiz ile ilgili şikayet veya bir öneriniz varsa, iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. O günlerden kalan ruhla daha iyiyi ve daha kaliteliyi sunmak için firmamız, çalışma potansiyelini yükselterek bugünlere gelmiştir. Karaman'da tadının bile bilinmediği kokoreçimiz gün geçtikçe sizler tarafından sevildi ve ünü yavaş yavaş tüm ülkeye yayılıyor. Bu sebepledir ki kokoreç bizim işimizdir diyebiliriz. Çünkü hizmet anlaşımız ve kalitemiz sizlerinde katkılarıyla  tamamen firmamıza ait olan üretim tesisinde sağlık bakanlığından onaylı ve kontrollü bir üretim gerçekleştirerek sizler için hazır hale getiriliyor.

Özlem Köfte ve Kokoreç Salonu olarak, aile salonumuz, açık alanımız ve geniş menü çeşitlerimizle ‘Pazartesi günü hariç haftanın 6 günü 16:00 ile 02:30 arası’ Karaman’da hizmetinizdeyiz. Nazif Kara ailesi olarak sizlere her zaman lezzetli tatlar sunmanın yanında çalışanlarımızla birlikte huzurlu bir aile ortamı sunmak da işletmemizin temel prensiplerindendir.

Amacımız Karaman'a ait olan ve burdan bütün yurda yayılan bir marka haline gelerek bu lezzeti her kese duyurabilmek. 

İşletmemizde tüm ürünlerimiz, kendi alanında yetişmiş ustalarımız tarafından itina ile hazırlanıp beğeninize sunulmaktadır.

Sizlere her zaman kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş müessesemiz adına bize ileteceğiniz tüm eleştiri ve temennileriniz işletmemiz tarafından dikkatlice değerlendirilecektir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi lütfen bize iletiniz.

Hakkımızda